Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Nastawiacz maszyn

  • Błonie, Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Błonie (okolice), Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie)

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie regulacji, przezbrojeń maszyn, uruchamianiu linii
    • ustawianie parametrów maszyn według dokumentacji procesowej
    • stały nadzór nad parametrami produkcji
    • raportowanie wyników produkcji oraz poziomu odpadu
    • zarządzanie zespołem kilku osób
    • planowanie i podział zadań na podstawie planu produkcji
    • nadzór, kontrola jakości wykonywanych zadań
    • dbałość o zachowanie standardów jakościowych zgodnych ze specyfikacją produkcji
    • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

    Wymagania:

    • dokładność, sumienność, uczciwość, operatywność, spostrzegawczość i nastawienie na wynik
    • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata
    • zaangażowanie i utożsamianie się z firmą
    • bardzo dobra organizacja pracy, bezpieczne, efektywne i dobre jakościowo wykonywanie zadań produkcyjnych
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w ramach równoważnego systemu pracy i umowę o pracę
    • pracę w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie
    • system wynagradzania – wynagrodzenie wg stawki godzinowej brutto
    • pakiet socjalny
    • kartę ubezpieczenia medycznego i lekowego
    • dodatek na dojazdy do pracy

    Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Ushio Poland Sp. z o.o.
    05-870 Błonie,
    Pass ul. Stefana Batorego 17

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ushio Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Passie ul. Stefana Batorego 17, 05-870 Błonie moich danych osobowych w zakresie objętym przekazanym przeze mnie CV i załączoną dokumentacją, dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko ”Nastawiacz maszyn” W przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji zgoda powyższa dotyczy również przetwarzania udostępnionych przeze mnie danych osobowych dla celów zawarcia i wykonania umowy o pracę, przez okres niezbędny do realizacji w/w zadań.

    Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz ze zostałam(-em) poinformowana(-ny) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również prawie do wycofania wyrażonej wyżej zgody w dowolny momencie. Jest mi wiadome, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    INFORMACJA

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ushio Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Passie przy ul. Stefana Batorego 17, 05-870 Błonie.
    2.  Z Administratorem Ochrony Danych można kontaktować się za pośrednictwem następującego adresu poczty elektronicznej: [email protected]
    3.  Ushio Poland Sp. z o.o. przetwarza Pani / Pana dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacyjnego:
      1. na podstawie art. 221 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy w zakresie wskazanym w tym przepisie;
      2. na podstawie zgody udzielonej przez Panią/Pana w zakresie pozostałych danych ujawnionych w oświadczeniu i załączonej dokumentacji (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a RODO);
    4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom;
    5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko „Nastawiacz maszyn”.
    6. Jeżeli dane osobowe byłyby przetwarzane w celu ustalenia dochodzenia lub obrony roszczeń w postępowaniu, w którym Ushio Poland Sp. z o.o. jest stroną, do czasu jego prawomocnego zakończenia, lub przedawnienia roszczeń, nie krócej jednak niż do upływu okresu, o którym mowa w zdaniu poprzednim;
    7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a w przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie zgody - art. 6 ust. 1 lit. a RODO i art. 9 ust. 2 lit. a RODO: prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie, z tym zastrzeżeniem, że cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    8. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym RODO;
    9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym w zakresie, o którym mowa w punkcie 3 lit. a niniejszej informacji. Niezrealizowanie obowiązku skutkować będzie nieuwzględnieniem Pani/Pana aplikacji w toku rekrutacji. W zakresie danych osobowych, których przesłanką przetwarzania jest wyrażona przez Panią/Pana zgoda, podanie danych jest dobrowolne i nie będzie skutkowało odrzuceniem Pani/Pana aplikacji;
    10. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również
      w formie profilowania.