Ta oferta pracy jest nieaktualna od 621 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Nastawiacz maszyn i urządzeń

  • Goleniów, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową jednego z naszych wydziałów poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Goleniów

    Zakres obowiązków:

    • operowanie maszynami, urządzeniami oraz robotami przemysłowymi wchodzącymi w skład linii
    • przeprowadzanie pomiarów i zapisów wszystkich parametrów określonych planem kontroli
    • usuwanie zacięć na liniach produkcyjnych
    • wstępna konserwacja oraz utrzymywanie w czystości i porządku powierzonych maszyn oraz stanowisk pracy
    • wykonywanie drobnych napraw oraz wymaganej konserwacji wyposażenia
    • wymiana narzędzi wycinających/formujących wchodzących w skład pras hydraulicznych
    • rozwiązywanie problemów technicznych
    • raportowanie wyników i informowanie o wszelkich niezgodnościach do przełożonych

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne (mechaniczne)
    • praca na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
    • znajomość podstaw mechaniki
    • znajomość rysunku technicznego
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego (kontakt z serwisem)
    • umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność

    Oferta:

    • umowa o pracę
    • praca w międzynarodowym środowisku, w przyjaznej atmosferze
    • atrakcyjny pakiet socjalny
    • praca w systemie zmianowym

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.
    Dziękujemy  za wszystkie aplikacje, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”