Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nastawiacz - Ustawiacz Wtryskarek

YORK PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

  • Bolechowo (pow. poznański)

    Bolechowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie parku maszynowego w należytym stanie

  • montaż, demontaż i przezbrajanie form wtryskowych

  • ustawianie procesów, uruchomienie i optymalizacja procesu wtrysku oraz robota

  • sumienne wykonywanie powierzonych czynności

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

  • przestrzeganie procedur jakościowych i zasad BHP

  • raportowanie wyników do przełożonego

Nasze wymagania

  • wskazane wykształcenie o profilu technicznym

  • znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych i doświadczenie w przezbrajaniu form wtryskowych

  • wiedza z zakresu automatyki

  • doświadczenie na stanowisku nastawiacza maszyn wtryskowych

  • samodzielność w działaniu

  • precyzja i dokładność przy realizacji zadań

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • wymiana doświadczeń

  • niezbędne narzędzia pracy

  • parking dla rowerów

  • automaty z przekąskami i napojami gorącymi

  • zniżki na studia w WSB

  • transport pracowniczy

  • przyjazny zespół

Co nas wyróżnia?

  • 100% polski kapitał

  • 29 lat na rynku

  • lider w Europie w branży Household

  • sprzedaż do ponad 1/3 krajów świata

  • spółka handlowa w Rosji i Indiach

  • zakłady produkcyjne w Polsce i Białorusi

Jeżeli interesuje Cię proces produkcyjny i chciałbyś poznać lepiej metodologię produkcji Lean to właśnie CIEBIE szukamy!

York PL jest nowoczesną polską firmą produkującą artykuły do utrzymywania czystości. Zatrudniamy obecnie ponad 500 Pracowników. Dzięki ciągłemu rozwojowi jesteśmy na rynku już od 29 lat i osiągnęliśmy na nim pozycję lidera w branży Household.

Przewiń do profilu firmy