Logo Pracuj.pl

Nastawiacz wtryskarek

Euronyl Assembling Sp. z o.o.O firmie

  • Komorniki (gm. Kleszczewo)
    Komorniki (gm. Kleszczewo), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • ustawianie procesu wtrysku na maszynach
  • regulacja parametrów
  • nadzór techniczny nad przebiegiem produkcji na danej zmianie
  • zakładanie form wtryskowych (jeżeli będzie potrzeba)
  • ustawianie pracy robota i manipulatora na wtryskarce

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz obsługi maszyn wtryskowych
  • znajomość konstrukcji form wtryskowych
  • dyspozycyjność:: praca 3 zmianowa
  • uprawnienia na wózek widłowy

Mile widziane

  • obsługa robotów będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet medyczny
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Miejsce pracy

  • Zakład Produkcyjny, Komorniki 115, 63-004 Kleszczewo

Euronyl Assembling Sp. z o.o.

EURONYL ASSEMBLING SP Z O.O. istnieje na rynku polskim od 1994 roku . Od 2006 roku jesteśmy jedną z firm należących do międzynarodowej grupy Euronyl Plastics Group, która skupia 8 wiodących przetwórców tworzyw sztucznych metodą wtrysku ciśnieniowego.

Nastawiacz wtryskarek, Komorniki (gm. Kleszczewo)