Ta oferta pracy jest nieaktualna od 159 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Nastawiacz Wtryskarek

  • Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    NOEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

    Jesteśmy jedną z przodujących firm z branży tworzyw sztucznych obecnie w związku z dalszym intensywnym
    rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

    NASTAWIACZ WTRYSKAREK
    Miejsce pracy: Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

    Opis stanowiska:

    • przygotowanie maszyn do produkcji i utrzymanie ruchu
    • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
    • poprawianie  parametrów maszyn wtryskowych
    • sprawdzanie jakości wyrobów
    • dbanie o stan techniczny urządzeń
    • naprawa usterek, przeglądy oraz rozruch maszyn
    • zmiana form wtryskowych
    • przygotowywanie tworzywa do produkcji

    Wymagania:

    • znajomość procesu wtrysku
    • wykształcenie mechaniczne
    • znajomość obsługi maszyn
    • otwartość na nowe technologie i chęć uczenia się podstawowych zasad technologii wtrysku
    • odpowiedzialność za wykonywaną pracę
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie (premie miesięczne i kwartalne)
    • stabilne warunki zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • świadczenia socjalne, multisport
    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

    Osoby spełniające wymogi i zainteresowane ofertą pracy prosimy o nadsyłanie CV z podaniem w temacie e-maila nazwy stanowiska klikając w przycisk aplikowania

    lub pocztą

    ul. Fabianowska 128 62-052 Komorniki

    Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli dot. danych osobowych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z pózn.zm.

    bottom