Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Nastawiacz Wtryskarek / Setter / Ustawiacz Wtryskarek

  • Goleszów (pow. cieszyński), śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma FAMEKS powstała w 1982 roku i od tego czasu z powodzeniem poszerza i jednocześnie umacnia swoją obecność zarówno na rynku polskim, jak i rynkach zagranicznych. Obecnie Firma skupia się na wytwarzaniu naczyń i sztućców jednorazowych oraz opakowań. Ze względu na nowoczesny park maszynowy oraz stały rozwój kadry pracowniczej, Firma FAMEKS poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Goleszów (pow. cieszyński)

    Opis stanowiska:

    • obsługa maszyn (Wittmann-Battenfeld, Ferromatic Milacron) i innych urządzeń produkcyjnych
    • przygotowywanie tworzywa do produkcji
    • bieżąca korekta procesu wtrysku w celu uzyskania poprawnej jakości produkowanych wyrobów
    • systematyczne monitorowanie / kontrola procesu produkcji

    Wymagania:

    • otwartość na nowe technologie i chęć uczenia się podstawowych zasad technologii wtrysku
    • odpowiedzialność za wykonywaną pracę
    • umiejętność pracy w zespole
    • komunikatywność i umiejętność dzielenia się wiedzą z innymi

    Mile widziane:

    • znajomość procesu i technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (znajomość wtryskarek, robotów)
    • uprawnienia do obsługi suwnicy i wózków widłowych

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z firmą Fameks)
    • docelowo po okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony
    • szkolenie przygotowujące do pracy
    • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne (w tym prywatnej opieki lekarskiej)
    • dobrą atmosferę pracy
    • ciekawą pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.