Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

National Key Account Manager

  • Łódź, Rzgów, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SCORPIO POLAND KRZYSZTOF SINKIEWICZ

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą odzieżową z 21-letnim doświadczeniem, działamy prężnie w wielu kanałach dystrybucji i konsekwentnie realizujemy założone cele. Nade wszystko dbamy o oryginalne wzornictwo i jakość produktów, aby spełnić oczekiwania naszych Partnerów biznesowych i Klientów ostatecznych.

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź, Rzgów

    Zakres obowiązków:

    • współpraca z kluczowymi klientami w kanale nowoczesnym na poziome centrali,
    • realizacja przyjętej polityki handlowej,
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów sieciowych oraz budowanie trwałych relacji biznesowych,
    • realizacja planów sprzedaży, bieżący monitoring rynku,
    • dbałość o wysoką jakość obsługi klienta,
    • prowadzenie negocjacji handlowych,
    • raportowanie zgodnie z przyjętymi standardami firmy.

    Wymagania:

    • min. 2-letnie doświadczenie we współpracy z klientami sieciowymi na poziomie centrali,
    • wykształcenie wyższe lub średnie,
    • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego MS Excel,
    • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i łatwość w budowaniu trwałych relacji,
    • umiejętność efektywnego organizowania pracy własnej i współpracy w zespole,
    • silna motywacja i zaangażowanie,
    • zorientowanie na cel i wytrwałość w realizacji zadań,
    • prawo jazdy kategorii B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną;
    • możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku,
    • wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) klikając w przycisk aplikowania.

    Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883.