Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

National Key Account Manager

  • lubelskie
  • Kierownik
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Deep Pharma Sp. z o.o.

    Deep Pharma Sp. z o.o. to polska firma farmaceutyczna, którą tworzą osoby od lat związane z branżą farmaceutyczną oraz środowiskiem naukowym i klinicznym.

    Naszą misją jest tworzenie specjalistycznych produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb konsumentów. Opracowując je, opieramy się na najnowszych doniesieniach naukowych i szukamy innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych dla zapewnienia poprawy stanu zdrowia i jakości życia.

    Tworząc nasze produkty wybieramy składniki o najwyższej jakości, co przekłada się na ich skuteczność i bezpieczeństwo.

    W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Reprezentowanie firmy w kontaktach z hurtowniami farmaceutycznymi oraz właścicielami i koordynatorami aptek;
    • Nawiązywanie oraz utrwalanie kontaktów ze środowiskiem farmaceutycznym i medycznym na powierzonym terenie;
    • Prowadzenie działań handlowych w celu uzyskania określonego potencjału wykorzystania rynku i poziomu sprzedaży w aptekach na powierzonym terenie;
    • Promocja merytoryczna produktów Pracodawcy wśród farmaceutów oraz wskazanych specjalności lekarzy na powierzonym terenie;
    • Realizacja strategii promocji, organizowanie oraz nadzór nad prawidłowością akcji marketingowych wspierających sprzedaż;
    • Terminowe sporządzanie i dostarczanie raportów zleconych przez Pracodawcę;
    • Aktywny udział w konferencjach ogólnopolskich, regionalnych oraz targach farmaceutycznych i medycznych odbywających się na podległym terenie;
    • Gromadzenie i przekazywanie danych dotyczących sytuacji na rynku, na którym obecne są produkty Pracodawcy;

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego;
    • Doświadczenia w pracy ze środowiskiem farmaceutycznym oraz medycznym;
    • Prawa jazdy kategorii B;
    • Łatwości w nawiązywaniu i budowaniu relacji interpersonalnych;
    • Umiejętności negocjacyjnych;
    • Konsekwencji i uporu w działaniu, nastawienia na realizację celów;
    • Umiejętności planowania i organizowania własnej pracy;
    • Wysokich standardów etycznych i kultury osobistej;

    W zamian oferujemy:

    • Samodzielną, odpowiedzialną i wymagającą uniwersalności pracę w młodej firmie na rynku farmaceutycznym, ale posiadającą w swoim portfolio unikalne produkty najwyższej jakości;
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Stałe wynagrodzenie wraz z motywacyjnym systemem premiowym;
    • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy (laptop, tablet, telefon komórkowy);
    • Szansę rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych Dz.Ust.nr 133 poz.883/.

    Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

    Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.