Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

National Key Account Manager Professional

BRITA Polska Sp. z .o.o.

  • Ołtarzew (pow. warszawski zachodni)

    Ołtarzew (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja strategii krótko- i długoterminowej rozwoju sprzedaży w kanale B2B we współpracy z Dyrektorem Sprzedaży,

  • Promocja produktów profesjonalnych poprzez nawiązywanie relacji oraz utrzymywanie długofalowej współpracy z klientami B2B, planowanie i realizacja wspólnych akcji marketingowych i sprzedażowych,

  • Pozyskiwanie nowych klientów z segmentów kawowego, vendingowego, piekarniczego lub HORECA i samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Odpowiedzialność za realizację rocznego planu sprzedaży w kanale profesjonalnym (wartość, ilość i poziom marży),

  • Współpraca z międzynarodowym zespołem BRITA Professional dedykowanym realizacji globalnej strategii sprzedaży,

  • Planowanie i wdrażanie uczestnictwa w specjalistycznych targach oraz ich monitorowanie, mierzenie efektywności prowadzonych działań,

  • Śledzenie trendów technologicznych i marketingowych z obszaru filtracji wody,

Nasze wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe jako KAM związane z prowadzeniem działań sprzedażowych w obszarze B2B na rynku kawowym, vendingowym, piekarniczym lub HORECA

  • Samodzielne prowadzenie negocjacji biznesowych,

  • Praktyczna wiedza i umiejętność wykorzystania narzędzi sprzedażowych w tych obszarach

  • Wykształcenie wyższe,

  • Umiejętności analityczne,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, zdolność do nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji,

  • Umiejętność i chęć do pracy zespołowej, predyspozycje sprzedażowe,

  • Inicjatywa w działaniu, kreatywne i samodzielne podejście do zadań,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej, odpowiedzialność i terminowość,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych.

To oferujemy

  • Umowa o pracę u lidera na rynku filtracji

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie

  • Praca z profesjonalistami w międzynarodowym środowisku

  • Samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

BRITA to międzynarodowy producent i dostawca najwyższej jakości konsumenckich i profesjonalnych filtrów do wody. Firma istnieje na rynku od ponad pięćdziesięciu lat, a jej produkty oferowane są na kilkudziesięciu rynkach. Zakłady produkcyjne firmy znajdują się w Europie Zachodniej, a globalna sprzedaż wynosi kilkaset milionów Euro.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Biuro firmy zlokalizowane jest w Ołtarzewie k/Ożarowa Mazowieckiego (8 km od zachodniej granicy Warszawy)