Logo Pracuj.pl

National Key Account Manager SAS

SHARP CONSUMER ELECTRONICS POLAND sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kategorią produktową Smart Appliance Solutions (m.in. Kuchenki mikrofalowe, Oczyszczacze powietrza, Klimatyzatory, Osuszacze powietrza)
  • Udział w tworzeniu strategii oraz polityki sprzedażowej dla poszczególnych kategorii produktowych
  • Utrzymywanie długofalowej współpracy z kluczowymi klientami w Polsce oraz wybranymi klientami zagranicznymi
  • Planowanie oraz konsekwentna realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Budowanie efektywnych relacji z klientami
  • Analiza rynku oraz monitoring konkurencji i wyników
  • Kreacja oraz planowanie akcji promocyjnych
  • Ścisła współpraca z działem marketingu
  • Nadzór nad umowami handlowymi oraz koordynacja ich realizacji
  • Rozpoznawanie i aktywne rozwiązywanie problemów
  • Raportowanie

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5-letniego doświadczenia zawodowego na analogicznym lub podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w pracy z dużymi firmami detalicznymi z branży elektroniki konsumenckiej oraz urządzeń gospodarstwa domowego
  • Doświadczenia w sprzedaży/dystrybucji urządzeń gospodarstwa domowego (w szczególności mile widziane Doświadczenie z kategorią oczyszczaczy powietrza oraz klimatyzacji)
  • Znajomości technik sprzedaży i negocjacji
  • Umiejętności analizy, prezentacji oraz pracy w zespole
  • Komunikatywności, otwartości oraz dynamizmu w działaniu
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym, pozwalającej na swobodne prowadzenie rozmów oraz Komunikację i korespondencję
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Hybrydowy system pracy
  • Pracę w międzynarodowej firmie, pełną wyzwań i ambitnych celów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

National Key Account Manager SAS, małopolskie