Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Native Speaker - Język Czeski

INSTAL SOLAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Gorzów Wielkopolski, Gubin, Krosno Odrzańskie, Lubsko, Międzyrzecz, Nowa Sól, Sulechów, Szprotawa, Świebodzin, Wschowa, Zielona Góra, Żagań, Żary, Kostrzyn nad Odrą, Słubice

  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prace o charakterze organizacyjnym, administracyjnym oraz operacyjnym

  • analizy rynków zagranicznych na podstawie informacji dostępnych w internetowych źródłach oraz poprzez kontakty telefoniczne z zagranicznymi urzędami, instytucjami i firmami działającymi w branży fotowoltaicznej

  • tłumaczenie dokumentów wewnętrznych spółki

Nasze wymagania

  • wymagana znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym

  • pełna relokacja do Warszawy/Krakowa lub gotowość do odbycia min. dwutygodniowego stacjonarnego wdrożenia w biurze w Kielcach

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie z międzynarodowym kapitałem

  • pracę w zgranym zespole, chętnie dzielącym się swoją wiedzą

  • możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • napoje

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Instal Solar to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży i wykonania instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, biznesowego oraz gospodarstw.

Jesteśmy prężnie działającą firmą w całym kraju. Posiadamy własne Call Center. Pracujemy na komponentach najwyższej klasy. Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii słonecznej nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i zaoszczędzonych finansów.

Jednak nie stoimy w miejscu i cały czas rozszerzamy nasz obszar sprzedaży partnerskiej. W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy.

Przewiń do profilu firmy