Oferta pracy

Native Speaking Concierge – Lifestyle Manager

DEVINE INTERVENTION sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dostarczamy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb najbardziej wymagających Klientów, dzięki czemu jesteśmy wiodącą marką w świecie usług luksusowych na skalę globalną. Firma została określona przez dziennik „Financial Times” mianem „Imperium spełniającym życzenia”. Od daty powstania w 2000 roku, w trakcie ponad 20 lat funkcjonowania, staliśmy się światowym liderem branży usług concierge, realizującym nieograniczone życzenia naszych Klientów. Dzięki współpracy głównych biur zlokalizowanych w Londynie, Nowym Jorku, Hong Kongu i Dubaju, a także biur partnerskich w ponad 60 krajach na świecie, zapewniamy globalny poziom usług.

Aktualnie poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Native Speaking Concierge – Lifestyle Manager będzie odpowiedzialny za najwyższej jakości bezpośrednią obsługę, opartą na standardach globalnego lidera usług concierge, w odniesieniu do Klientów indywidualnych oraz korporacyjnych z Niemiec / Francji / Węgier.

Do obowiązków Lifestyle Managera zalicza się tworzenie ofert oraz propozycji związanych z działalnością concierge, pomoc w organizacji wolnego czasu, aktualizowanie bazy danych a także asystę w języku polskim i angielskim oraz niemieckim lub francuskim lub węgierskim.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • płynne posługiwanie się w mowie i piśmie jednym z następujących języków: niemiecki / francuski / węgierski
  • odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy ukierunkowana na skuteczne poszukiwanie rozwiązań
  • analiza i tworzenie ofert związanych z działalnością concierge odpowiadających preferencji wymagających Klientów
  • rozbudowane umiejętności komunikacyjne
  • wysoka kultura osobista w kontaktach z Klientami
  • zdolność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • rzetelność, kreatywność, sumienność w realizowaniu powierzonych zadań
  • utrzymywanie relacji z Klientami, jak również dostawcami usług
  • gotowość i chęć wykonywania obowiązków w systemie pracy zmianowej

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym, profesjonalnym zespole
  • możliwość rozwoju w wiodącej firmie concierge o globalnym zasięgu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość realizacji swoich pasji, zainteresowań i poszerzania horyzontów

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy