Nauczyciel Akademicki - Asystent

  • podlaskie
  • Asystent
  • 19.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 18.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Społeczna Akademia Nauk (Największa uczelnia niepubliczna w Polsce) we współpracy z wiodącym amerykańskim uniwersytetem badawczym (Clark University) poszukuje pracowników naukowych i dydaktycznych. Praktycy mile widziani.

    Społeczna Akademia Nauk powstała w roku 1994 jako Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania. Dzięki uprawnieniom do nadawania tytułu doktora, w roku 2011 uczelnia uzyskała status Akademii.

    SAN jest uczelnią o zasięgu ogólnopolskim – na kilkunastu wydziałach w całym kraju kształci obecnie ponad 16 tys. studentów na 25 kierunkach. Mury Akademii opuściło dotychczas ponad 60 tys. absolwentów.

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie zajęć dydaktycznych - studia stacjonarne i niestacjonarne ze wsparciem metod i technik kształcenia na odległość,
    • prace organizacyjne na rzecz Uczelni w zakresie dokumentacji kierunku,
    • udział w pracach naukowo – badawczych;
    • udział w projektach;

    Wymagania:

    • ukończenie studiów magisterskich w dyscyplinie zgodnej z kierunkiem kształcenia,
    • predyspozycja do prowadzenia zajęć dydaktycznych;
    • gotowość do pogłębiania umiejętności dydaktycznych i naukowych;
    • bardzo dobra znajomość angielskiego;
    • wysokie kompetencje interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole;
    • gotowość pełnego zaangażowania w życie Społecznej Akademii Nauk oraz prace organizacyjne prowadzone w jednostkach uczelni

    Wymagane dokumenty:

    • CV
    • list motywacyjny
    • spis publikacji naukowych
    • odpis dyplomu potwierdzającego ukończenie studiów
    • dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę w Uczelni o ugruntowanej pozycji na rynku
    • przyjazną atmosferę
    Aplikacje należy składać w terminie do: 07.09.2019 r. za pomocą przycisku aplikowania.
    Zaproszenie do rozmowy skierujemy do kandydatów wybranych w procesie wstępnej
    kwalifikacji na podstawie złożonego CV oraz listu motywacyjnego.

    Klauzula zgody

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacji i przeprowadzenia rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych osobowych jest Społeczna Akademia Nauk w Łodzi, ul. Sienkiewicza 9, 90-113 Łódź. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakich zostały zebrane.
    bottom