Oferta pracy

Nauczyciel Akademicki

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie

  • Łabiszyńska 25, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Łabiszyńska 25

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych określonych w programach studiów

  • przeprowadzanie zaliczeń i egzaminów

Nasze wymagania

  • uzyskany minimum stopień doktora

  • doświadczenie dydaktyczne (zawodowe i praktyczne)

  • motywacja do pracy dydaktycznej i naukowej

  • udokumentowany dorobek naukowy z ostatnich 5 lat

  • doświadczenie w nauczaniu zdalnym i online

Mile widziane

  • doświadczenie pozaakademickie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowy urlop

Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie to miejsce, gdzie efekty, które osiągają nasi pracownicy wynikają z ich zaangażowania, a ich otwartość przyczynia się do ciągłego rozwoju.

Postaw na przyszłość z WSB i wykorzystaj swoją energię, pomysły i zapał!

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie następujących dokumentów:

- aktualne CV

- wykaz publikacji

- wykaz przedmiotów, w których prowadzeniu kandydat ma doświadczenie

- kopie (ksero) dyplomów

- inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Planowany termin rozpoczęcia pracy 1.10.2021 r.

Zapraszamy osoby zainteresowane ofertą pracy do przesłania CV w terminie do 11.08.2021 r.

Koniecznie zaznacz numer referencyjny oferty w temacie maila: NA/W/07/21.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.