Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel Anglojęzyczny/Polskojęzyczny

Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o.O firmie

Centrum Rozwoju Dziecka Sp. z o.o.

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 87

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad grupą wspólnie z drugim nauczycielem

  • prowadzenie zajęć zgodnie z autorskim programem nauczania

  • przygotowanie planów pracy, scenariuszy zajęć oraz imprez okolicznościowych

  • realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola

  • współpraca z rodzicami poprzez: udział w spotkaniach indywidualnych i zebraniach z rodzicami, organizowanie zajęć w trakcie „dni otwartych”

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (opcjonalnie: w trakcie studiów)

  • uprawnienia do nauczania języka angielskiego (w przypadku nauczyciela anglojęzycznego)

  • wysokie kompetencje interpersonalne

  • entuzjazm i pasja w nauczaniu dzieci

  • energia, optymizm, umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej, dwujęzycznej placówce edukacyjnej

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • stabilną formę zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • MOŻLIWOŚĆ AWANSU

Sukces naszej unikatowej sieci przedszkoli KIDS&Co. osiągnęliśmy budując przyjacielskie relacje i dbając o bezpośrednią komunikację z pracownikami.

Jeśli stawiasz na dynamiczne działanie, chcesz się rozwijać, myślisz o awansie i pragniesz pracować w miejscu wyznaczającym nowoczesne trendy w edukacji dzieci, dołącz do naszego zespołu

Przewiń do profilu firmy