Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel do przedszkola bliskościowego Zielona Wieża

Przedszkole i Żłobek Zielona Wieża

  • Fryderyka Chopina 1b, Wieliczka
    Wieliczka, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Fryderyka Chopina 1b

Wieliczka

Twój zakres obowiązków

  • empatyczne towarzyszenie dzieciom,

  • nauczanie metodą spójną z prowadzącym i dostosowaną do potrzeb dzieci

Nasze wymagania

  • uważność, szacunek do potrzeb i granic swoich i drugiej osoby

  • znajomość nvc (komunikacji bez przemocy), praktyczne używanie języka potrzeb, dążenie do dialogu i porozumienia

  • samodzielność w działaniu i organizacji pracy a jednocześnie umiejętność współpracy zespołowej

  • kierunkowe wykształcenie i kwalifikacje do pracy w przedszkolu

  • doświadczenie w towarzyszeniu małym dzieciom, np. jako rodzic, czy nauczyciel w żłobku/przedszkolu

  • mile widziana praktyczna znajomość pracy metodą Montessori

To oferujemy

  • wynagrodzenie od 3000 pln netto

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • dofinansowywane kursy, szkolenia, konferencje – w tym Montessori NVC, pierwsza pomoc, a nawet studia

  • dostęp do szkoleń online z platformy Blisko Nauczyciela

  • cotygodniowe superwizje (spotkania zespołu)

  • bieżące wsparcie trenera Porozumienia Bez Przemocy

  • bogata baza materiałów edukacyjnych, literatura polsko i anglojęzyczna

  • miła atmosfera w zespole, my się po prostu lubimy :-)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • firmowa biblioteka

Rekrutujemy nauczycieli do naszej placówek w Warszawie i w Wieliczce. Wysyłając aplikację na adres:

[email protected]

Napisz, która placówka Cię interesuje.

Stworzyliśmy Zieloną Wieżę (http://zielonawieza.edu.pl/) – demokratyczne przedszkole Montessori, ponieważ marzyliśmy o miejscu budowanym w partnerstwie i porozumieniu z dziećmi, takim, w którym dzieci będą mogły:

- wzrastać i rozwijać się w atmosferze szacunku dla ich podmiotowości i wolności

- nabywać te umiejętności, które rzeczywiście są im potrzebne i przydatne w życiu, jednocześnie dobrze się bawiąc

- być inspirowane przez dorosłych-przewodników, którzy aktywnie włączają się w ich rozwój, pokazują świat wokół, jednocześnie nie narzucając swojej woli

Przewiń do profilu firmy