Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel fizyki

ZS NR 2 W NAŁĘCZOWIE

Bolesława Prusa 13

Nałęczów

Twój zakres obowiązków

  • Nauczanie fizyki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe na kierunku zgodnym z zakresem nauczania, ewentualnie studia podyplomowe w zakresie fizyki.

  • przygotowanie pedagogiczne,

  • pozytywne i życzliwie nastawienie do pracy z młodzieżą,

  • komunikatywność, kreatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie.

To oferujemy

  • umowę o pracę i wynagrodzenie zgodne z Kartą Nauczyciela i przepisami prawa oświatowego,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i realizacji własnych pomysłów,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • możliwość wynajęcia mieszkania na terenie internatu szkolnego.

Zespół Szkół NR 2 w Nałęczowie poszukuje nauczyciela fizyki do klas liceum i technikum, w niepełnym wymiarze godzin 15/18 lub mniejszym, od 1.09.2021 r. Strona internetowa szkoły http://zs2.naleczow.pl/