Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel fizyki w szkole podstawowej

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ EKOLOGICZNEJ SZKOŁY SPOŁECZNEJO firmie

  • Kujawska 8A
    Rumia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Specjalista

STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ EKOLOGICZNEJ SZKOŁY SPOŁECZNEJ

Kujawska 8A

Rumia

Jesteśmy jedną z pierwszych szkół społecznych, które powstały na Pomorzu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej z dziećmi. Nasze szeregi zasila najlepsza kadra pedagogiczna.

Opis stanowiska:

Podstawowa Ekologiczna Szkoła w Rumi pilnie poszukuje nauczyciela od Fizyki. Praca od września z możliwością podpisania promesy zatrudnienia od zaraz. Bardzo dobre warunki finansowe. Możliwość prowadzenia dodatkowych zajęć. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy bądź telefoniczny w celu umówienia spotkania.Wymiar zatrudnienia 14/20

Wymagania:

Osoba aplikująca na stanowisko nauczyciela musi posiadać wyższe wykształcenie pedagogiczne oraz mieć ukończony kierunek matematyczno-fizyczny.

Bardzo dobre warunki finansowe, możliwość prowadzenia dodatkowych zajęć.

Ogłoszenie archiwalne