Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel – Instruktor zajęć z klockami LEGO®

Akademia TurboKIDS

5 0006 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Stanisława Moniuszki 16

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Twoja praca będzie polegała na prowadzeniu zajęć (na bazie gotowych scenariuszy), w czasie których dzieci budują konstrukcje z klocków LEGO i programują je w specjalnej aplikacji za pomocą bloczków obrazkowych (to banalnie proste!)

  • Zajęcia odbywają się w siedzibie akademii oraz szkołach i przedszkolach w Zielonej Górze i okolicach.

  • W pierwszym roku pracy będziesz odpowiedzialny za realizację lekcji dla dzieci w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym (7-9 lat) w małych grupach 10-12 osób.

  • Poza zajęciami możesz tworzyć scenariusze nowych lekcji, prowadzić warsztaty okazjonalne, urodziny oraz półkolonie.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy wesołych, energicznych instruktorów zajęć, które naprawdę lubią towarzystwo dzieci. Cechy idealnego kandydata na to stanowisko:

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi

  • Umiejętności budowania relacji, budzenia fascynacji i utrzymywania motywacji uczniów

  • Wysoki poziom cierpliwości, empatii i akceptacji emocji uczniów

  • Punktualność, cierpliwość i zaangażowanie całym sercem w lekcje

  • Gotowość do nauki i samorozwoju

  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

To oferujemy

  • Szkolenie wstępne i przygotowanie pedagogiczne

  • Certyfikowane szkolenie LEGO® Education

  • Szczegółowe scenariusze do prowadzenia zajęć

  • Narzędzia edukacyjne LEGO® + stałe wsparcie

  • Wymiar czasu pracy i elastyczny grafik dopasowany do twoich możliwości

  • Auto służbowe na dojazdy (lub płatność kilometrówki 0,85 zł jeśli dojeżdżasz swoim)

  • Realny wpływ na doskonalenie programu zajęć i realizację Twoich pomysłów

  • Luźną i bardzo przyjazną atmosferę pracy z zawsze darmową kawą pod ręką;-)

  • Dłuższe przerwy świąteczno-noworoczne, wielkanocne, majówki i długie weekendy

  • Pracę w formie pełnego etatu lub dorywczą (potrzebujemy 2 osób)

  • Możliwość rozwoju zawodowego, od instruktora zajęć do kierownika regionu

  • Satysfakcję z tworzenia niezwykłego miejsca do rozwoju dzieci

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • ryczałt na paliwo

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Akademia TurboKIDS to nowoczesna placówka dla dzieci, w której budujemy programujemy, bawimy się i uczymy z klockami LEGO® Education. Specjalizujemy się w pracy z dziećmi w wieku od 5 do 15 lat. Działamy w oparciu o kompletną i sprawdzoną w praktyce ścieżkę edukacyjną. Dysponujemy najlepiej wyposażoną pracownię edukacyjną LEGO® Education w woj. lubuskim, a każdy z naszych pracowników przechodzi certyfikowane szkolenie LEGO®.

W ciągu roku szkolnego prowadzimy warsztaty edukacyjne w akademii, szkołach i przedszkolach, a w czasie ferii i wakacji półkolonie. W weekendy organizujemy przyjęcia urodzinowe i warsztaty z LEGO®.

Działamy na terenie województwa lubuskiego (Zielona Góra i okolice) i ciągle poszerzamy obszar oraz zakres działalności. Tworzymy kreatywny i zgrany zespół, gdzie każdy może się rozwijać i próbować nowych rzeczy.

Jeśli Ty również lubisz pracę z dziećmi i klocki LEGO®, to my już lubimy z Tobą pracować! W TurboKIDS zawsze jest pełno dobrej energii i okazji do rozwoju.

Być może brakuje właśnie Ciebie. Napisz koniecznie!

Przewiń do profilu firmy