Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel j. angielskiego - English Teacher

PROJECT ENGLISH sp. z o.o.

kontrakt B2B
4 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
umowa o staż / praktyki
3 0007 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Kreatywny nauczyciel poszukiwany!

Project English to szkoła z ludzką twarzą, gdzie każdy może realizować się w tym , co robi najlepiej. Jesteśmy laureatem konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju gdzie zajęliśmy 2 miejsce w Polsce w kategorii nowoczesne rozwiązania edukacyjne. W ciągu ostatnich kilku lat naszą szkołę ukończyło już ponad 10 000 uczniów . Mieścimy się w Warszawie, w obecnych czasach prowadzimy lekcje online. Zapewniamy szkolenie przed rozpoczęciem pracy z umiejętności miękkich, motywowania, psychologii oraz naszej metody nauczania.

Nasze wymagania

  • Otwarta głowa

  • Pasja nauczania

  • Świetny angielski

  • Profesjonalizm

  • Dyspozycyjność

  • Studenci mile widziani!

To oferujemy

  • Zarobki 4000-10 000 zł netto

  • Pełen grafik zajęć

  • Szkolenia z umiejętności miękkich, motywowania, psychologii oraz naszej metody nauczania

  • Praca zdalna

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stała i długa współpraca

O nas

Project English to szkoła z ludzką twarzą, gdzie każdy może realizować się w tym , co robi najlepiej. Jesteśmy laureatem konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju gdzie zajęliśmy 2 miejsce w Polsce w kategorii nowoczesne rozwiązania edukacyjne. W ciągu ostatnich kilku lat naszą szkołę ukończyło już ponad 7 000 uczniów . Mieścimy się w Warszawie, w obecnych czasach prowadzimy lekcje online.

www.projectenglish.com.pl

www.facebook.com/projectenglishwarsaw