Oferta pracy

Nauczyciel języka angielskiego dla pracowników korporacji

NMS RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta, firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie grupowych zajęć z języka angielskiego dla pracowników z różnych działów firmy (zakres: pisanie korespondencji biznesowej, poszerzanie zakresu słownictwa biznesowego, ćwiczenie konwersacji, itp.),
  • prowadzenie indywidualnych zajęć dla wybranych pracowników,
  • korekta dokumentów tworzonych w języku angielskim,
  • wsparcie językowe dla zespołów projektowych.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • preferowane kierunki: filologia angielska,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela biznesowego języka angielskiego,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy.

OFERUJEMY:

  • pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (między innymi prywatna opieka medyczna, dopłaty do posiłków, imprezy firmowe, itp.),
  • atrakcyjne miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy,
  • możliwość rozwoju kariery.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 15921

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy