Oferta pracy

Nauczyciel języka angielskiego Early Stage

Angielski dla dzieci Anna Niezgoda

umowa zlecenie
85,00105,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
85,00105,00 netto (+ VAT) / godz.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 6
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Władysława Korotyńskiego 23

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie oraz prowadzenie zajęć języka angielskiego w grupach dzieci i młodzieży (od 3 do 19 roku życia) w szkole Early Stage.

  • Zajęcia prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-20:00 – przy ustalaniu Twojego grafiku bierzemy pod uwagę Twoje preferencje dot. liczby grup, wieku dzieci i lokalizacji zajęć, a także Twoją dostępność czasową.

  • Uczymy w 9 lokalizacjach na Warszawskiej Woli i Ochocie.

  • Aktualnie szukamy lektorów do pracy od września 2022.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Mile widziane doświadczenie w nauczaniu.

  • Jeśli nie posiadasz doświadczenia, chętnie podzielimy się własnym – proponujemy kompleksowe szkolenie na start i stałą opiekę metodyczną. Jeśli tylko masz chęć do nauki i rozwoju - zapraszamy Cię do nas.

To oferujemy

  • Dobre stawki: 85-105 zł/ 60 min brutto;

  • Różne formy współpracy (umowa zlecenia, działalność gospodarcza);

  • Zajęcia w jednej z 9 lokalizacji na warszawskiej Ochocie i Woli (blisko Centrum i/lub bardzo dobry dojazd);

  • Możliwość łączenia pracy ze studiami (możesz zacząć z 1 grupą);

  • Możliwości rozwoju, bezpłatne szkolenia o różnorodnej tematyce prowadzone przez cały rok szkolny (wybierasz interesujące Cię tematy i zapisujesz się na termin, który Ci pasuje!);

  • Pracę w zespole ludzi pełnych pasji i entuzjazmu, serdeczną i wspierającą atmosferę :)

  • Dostęp do dwóch lokali gdzie możesz przygotować się do zajęć, porozmawiać z członkami zespołu i napić ciepłej kawy :)

  • Unikalną i skuteczną metodę nauczania angielskiego opartą na autorskich materiałach;

  • Dostęp do platformy on-line, dziennika elektronicznego oraz aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest łatwiejsze;

  • Jasną ścieżkę rozwoju i awansu - program Talent Booster (obowiązujący we wszystkich filiach w całej Polsce - możesz zmienić miejsce pracy w ramach Early Stage i mieć gwarancję, że Twój stopień awansu będzie wszędzie uznawany).

O nas

Early Stage to szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży z ponad 29-letnim doświadczeniem. Powstała z potrzeby rozwoju i świeżego spojrzenia na edukację.

Dzięki energii wielu zaangażowanych osób urosła do 800 placówek w całej Polsce. Pracuje w nich już 900 wspaniałych nauczycieli.

Szukamy osób, które dołączą do naszego Zespołu na warszawskiej Woli i Ochocie.

Przeczytaj więcej o pracy w naszej szkole: universe.earlystage.pl/praca/praca-u-nas

Zobacz jacy jesteśmy: youmatter.earlystage.pl