Logo Pracuj.pl

Nauczyciel języka angielskiego jako obcego

British International School PL Sp. z o.o.O firmie

4 500–6 000
brutto / mies.
  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

British International School PL Sp. z o.o.

Tysiąclecia 29

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć edukacyjnych,
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji szkolnej,
  • sprawowanie nadzoru nad uczniami,
  • współpraca z innymi nauczycielami, sekretariatem szkoły oraz kontakt z rodzicami.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w pracę,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • przygotowywanie pedagogiczne oraz wykształcenie kierunkowe poświadczone dyplomem,
  • doświadczenie w pracy z dziećmi.

To oferujemy

  • pracę w młodym, międzynarodowym środowisku,
  • wiele możliwości rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz szansę na pracę w rozwijającej się firmie,
  • podstawową opiekę medyczną,
  • kartę Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

British International School Gdańsk (BISG) to prestiżowa Międzynarodowa Szkoła Brytyjska z wykładowym językiem angielskim kształcąca dzieci w wieku od 2,5 do 16 lat.

Oferujemy naukę w oparciu o dwa programy nauczania: program brytyjski jako baza oraz Polską Podstawę Programową.Nasi uczniowie reprezentują ponad 40 różnych narodowości.

British International School Gdańsk poszukuje nauczyciela języka angielskiego jako obcego na rok szkolny 2021/2022.

Nauczyciel języka angielskiego jako obcego, Tysiąclecia 29, Gdańsk