Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Nauczyciel języka angielskiego

Pacuła Group

Longinusa Podbipięty 66

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć przedmiotowych z języka angielskiego realizujących dwie podstawy programowe: polską i brytyjską

  • Przygotowywanie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z zastosowaniem nowoczesnych, multimedialnych metod nauczania

  • Dbanie o bezpieczeństwo uczniów

  • Wspieranie misji i wizji szkoły

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z kwalifikacjami do pracy na stanowisku Nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowej (Preferowane: Filologia angielska ze specjalizacją nauczycielską)

  • Umiejętność prowadzenia zajęć w kreatywny sposób

  • Nastawienie na współpracę, komunikację i utrzymywanie pozytywnych relacji w zespole

To oferujemy

  • Bezpieczeństwo zatrudnienia oparte na umowie o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się międzynarodowym zespole

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

Pacuła Group to organizacja zajmująca się̨ prowadzeniem placówek edukacyjnych na każdym poziomie rozwoju dzieci i młodzieży.

Do jej grupy należą żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe oraz liceum.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi placówek edukacyjnych Pacuła Group zapewnia swoim podopiecznym kompleksowy rozwój i pomaga im doskonalić́ umiejętności, oferując edukację w języku angielskim.

Doświadczona kadra, najnowsze wyposażenia sal, najlepsze rozwiązania przygotowujące dzieci do dorosłego życia w zmieniającym się̨ świecie to główne cele Pacuła Group.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rekrutację dla Pacuła Group prowadzi Blue Idea Sp. z o.o.