Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel języka angielskiego

LIVEXP LEARNING LTD

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 20
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć z języka angielskiego online.

  • Daj lekcje zgodnie ze swoim harmonogramem. Przyjdź na czas.

  • Dostosuj swoje lekcje angielskiego do każdego ucznia i pomóż mu osiągnąć swoje cele.

  • Przekazuj na czas informacje zwrotne na temat postępów lub słabości uczniów.

Nasze wymagania

  • Polski: ojczysty lub biegły.

  • Płynny angielski.

To oferujemy

  • Sam ustalasz ceny za lekcje angielskiego online.

  • Elastyczny harmonogram: to zależy od Ciebie, kiedy zdecydujesz się uczyć online na LiveXP.

  • Zarabiasz zgodnie (10-15 USD) z liczbą ukończonych lekcji.

LiveXP to platforma edukacyjna, na której możesz uczyć ponad 30 języków. Aby zostać korepetytorem online na LiveXP, musisz wypełnić formularz rejestracji korepetytorów. Zawiera informacje o Tobie, Twoich zainteresowaniach, wykształceniu i doświadczeniu w nauczaniu języka polskiego. Prześlij swoje zdjęcie profilowe i film wprowadzający. Spróbuj opowiedzieć o sobie w swoim filmie, o lekcjach angielskiego online i zaproś uczniów do zarezerwowania lekcji próbnej. Następnie musisz wykonać swój plan nauczania. Po prostu wybierz dni i przedziały czasowe, w których możesz uczyć, i określ swoje ceny. Możesz również określić, gdzie możesz najbardziej pomóc uczniom: lekcje konwersacyjne, podstawy języka, przygotowanie do egzaminów, angielski biznesowy.

Przewiń do profilu firmy