Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Nauczyciel Języka Angielskiego (Online)

Fluentbe Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nauka języka angielskiego dorosłych lub dzieci przez intertnet.

Nasze wymagania

  • wykształcenie nauczycielskie (filologia angielska, lingwistyka stosowana, kolegium nauczycielski)

  • min. 1 rok doświadczenie w uczeniu angielskiego dzieci, młodzieży i/lub dorosłych

  • sprawny komputerem z dostępem do szybkiego i stabilnego internetu

  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć online będzie plusem

To oferujemy

  • bloki zajęć / pełen grafik

  • zajęcia grupowe online z uczniami dorosłymi

  • zajęcia indywidualne online z dziećmi (7+), młodzieżą i dorosłymi - wg preferencji i specjalizacji

  • plany kursów i rozkłady zajęć - aby przygotowanie lekcji było łatwe i przyjemne

  • interaktywne materiały przystosowane do wykorzystania online

  • stabilną współpracę opartą na szacunku i przyjaznym nastawieniu

  • szkolenia, wdrożenie i indywidualną opiekę mentora

  • minimum formalności i administracji - tylko kilka chwil po lekcji

  • świetną organizację kursów online - znamy się na tym najlepiej!

  • wsparcie metodyczne, techniczne i administracyjne - możesz na nas liczyć w każdej!

  • szkolenia i spotkania online w gronie lektorskim

  • współpracę w międzynarodowym środowisku - nasi lektorzy mieszkają w ok. 20 różnych krajach

  • rozwój zawodowy: udział w projektach i dodatkowe zlecenia

  • atrakcyjne stawki i system premii, kusy bonusowe - szczegóły ustalamy podczas interview

O nas

Fluentbe to najlepiej oceniana szkoła językowa online w Polsce! Realizujemy ponad 16 000 lekcji miesięcznie i współpracujemy z ponad 400 lektorami z całego świata.

We Fluentbe uczymy online jak nikt inny. Łączymy najlepsze praktyki nauczycielskie z nowoczesnością i prostotą rozwiązań.