Logo Pracuj.pl

Nauczyciel języka angielskiego

EduGO P.S.A.O firmie

  • Piotrków Trybunalski, Łódź, Radomsko, Skierniewice, Zgierz, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Pabianice, Kutno, Sieradz, Zduńska Wola, Łowicz, Wieluń, Aleksandrów Łódzki
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • · Prowadzenie kursów języka angielskiego dla dzieci z klas 1-8 szkoły podstawowej w trybie online
  • · Nie musisz posiadać bardzo bogatego doświadczenia pedagogicznego, zostaniesz dokładnie przeszkolony/a i stale będziesz się rozwijać zawodowo pod okiem naszych metodyków.

Nasze wymagania

  • · Biegła znajomość języka angielskiego
  • · Pasja do nauczania i chęć rozwoju zawodowego
  • · Komunikatywność i pozytywne podejście do dzieci
  • · Dyspozycyjności minimum 15h tygodniowo w godzinach pomiędzy 14:00 a 20:50 (możliwość także pracy w soboty)
  • · Mile widziane wykształcenie pod kątem nauczania języka angielskiego oraz doświadczenie w nauczaniu
  • · Odpowiedzialność i dokładne przygotowywanie się do zajęć

To oferujemy

  • · Praca w innowacyjnej firmie
  • · Stała opieka metodyczna oraz szkolenia z nauczania języka angielskiego
  • · 100% pracę zdalną
  • · Jasną ścieżkę awansu i rozwoju kariery
  • · Umowę zlecenie lub B2B z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • · Wynagrodzenie od 2500 do 5000 PLN brutto przy pełnym etacie wynoszącym 100 godzin miesięcznie
  • · Autorskie scenariusze lekcji oraz materiały przygotowane przez firmę

Nauczyciel języka angielskiego, Piotrków Trybunalski