Oferta pracy

Nauczyciel języka angielskiego

DORADZTWO BIZNESOWEO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Menedżer prowadzący aktywnie działalność gospodarczą zleci intensywną naukę języka angielskiego. Zadaniem nauczyciela będzie szybkie podniesienie umiejętności językowych Zleceniodawcy na poziom płynnej komunikacji biznesowej. Szczegółowa forma współpracy do ustalenia.

Obowiązki

  • Codzienna nauka języka angielskiego łącznie ok. 6 godzin dziennie
  • Podniesienie znajomości języka zleceniodawcy na poziom płynnej komunikacji
  • Nastawienie nauczania na komunikację w biznesie
  • Przygotowywanie ciekawych materiałów i prowadzenie zajęć
  • Nienormowany czas pracy ze względu na aktywny sposób nauczania
  • Nauka podczas godzin przeznaczonych na język, w trakcie spotkań biznesowych, głównie lekcje zdalne

Wymagania

  • Dyspozycyjność czasowa ze względu na szybkie tempo nauczania, możliwość negocjacji na wyłączność
  • Energiczność i entuzjazm w nauczaniu
  • Kreatywność i pomysłowość

Oferujemy

  • Doskonałe wynagrodzenie
  • Formę współpracy do ustalenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy