Nauczyciel języka angielskiego- przygotowanie do Matury/ Egzaminu 8-klasisty

Tutore Poland sp.zo.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć grupowych w formie online dla maturzystów/ósmoklasistów,

  • kształcenie kursantów, kładąc nacisk na zagadnienia sprawdzane na egzaminach,

  • prowadzenie dokumentacji potwierdzającej realizację zajęć: listy obecności, dokumentacji ewaluacji uczniów, sprawozdania z realizacji zajęć,

  • ścisła współpraca z działem języka angielskiego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w nauczaniu klas maturalnych/ósmoklasistów w szkole państwowej,

  • lub obszerne doświadczenie jako lektor/korepetytor w przygotowywaniu uczniów do Matury/Egzaminu 8-klasisty,

  • dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu w godzinach popołudniowych od 16:00 do 21:00, a w soboty w godzinach 9:00-14:00,

  • wykształcenie wyższe (filologia angielska, lingwistyka stosowana lub pokrewne),

  • kreatywność, otwartość umysłu i zaangażowanie w dzieleniu się swoją wiedzą,

  • zaawansowany poziom języka angielskiego.

Mile widziane

  • doświadczenie jako egzaminator.

To oferujemy

  • elastyczną pracę od poniedziałku do soboty (to Ty wybierasz, które dni będą Ci najbardziej odpowiadać),

  • dostęp do kluczowych narzędzi pracy - materiały dydaktyczne oraz platforma online,

  • bezpłatne szkolenia wdrażające, na których poznasz nowoczesne metody nauczania języków obcych,

  • stałe wsparcie metodyka i koordynatora, dla których istotny jest Twój rozwój i zadowolenie z pracy,

  • przyjazną atmosferę - wszyscy jesteśmy na “Ty”,

  • możliwość prowadzenia innych zajęć pozalekcyjnych na kursach: konwersacyjnych i podręcznikowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Zapraszamy do aplikowania wszystkich pasjonatów języka angielskiego!

Szkoła edukacyjna “Tutore” poszukuje lektorów języka angielskiego do prowadzenia kursów przygotowujących do Matury lub Egzaminu 8-klasisty.

Praca odbywa się w formie online, więc możesz pracować z dowolnego miejsca na Ziemi!

Przewiń do profilu firmy