Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu

ACADEMY INTERNATIONAL SP. Z O.O.

5 4005 600 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad dziećmi i towarzyszenie w rozwoju dzieciom w wieku przedszkolnym

  • realizowanie programu dydaktycznego w języku angielskim

  • współtworzenie i realizacja atrakcji wynikających z harmonogramu roku szkolnego

Nasze wymagania

  • posiadasz certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej C1

  • jesteś osobą komunikatywną, mającą pogodne nastawienie do dzieci, rodziców i kadry

  • jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania i ambitne cele

  • masz doświadczenie w pracy z dziećmi

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w systemie zmianowym w godzinach od 7:30-18:00

  • pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze

  • możliwość rozwoju zawodowego pod okiem ekspertów w nauczaniu

  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

  • możliwość awansu

  • wsparcie zespołu

  • pozytywną komunikację

O nas

Praca z dziećmi i młodzieżą to nasza pasja. Kochamy kreować, podążać, wsłuchiwać się a przede wszystkim wspólnie budować środowisko sukcesu.

Nasz zespół tworzy wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna ukierunkowana na indywidualne potrzeby naszych wychowanków. To dzięki pasji i zaangażowaniu każdego dnia rozwijamy się jako organizacja i wspólnie z rodzicami oraz naszymi wychowankami budujemy środowisko sukcesu. Jesteśmy świadomi, stawiamy sobie mierzalne cele, do których realizacji spójnie dążymy w codziennej pracy. Wsłuchujemy się w potrzeby drugiego człowieka i w oparciu o nasze programy edukacyjne podążamy za nim jak „cień” dając Mu przestrzeń na wzrastanie zgodnie z Jego potrzebami. Wspólnie rozwijamy skrzydła i osiągamy szczyty własnych możliwości.