Logo Pracuj.pl

Nauczyciel języka hiszpańskiego

"MERIDIAN" sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

"MERIDIAN" sp. z o.o.

Wawelska 66/74

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Thames British School zatrudni nauczyciela do prowadzenia zajęć języka hiszpańskiego w klasach 0-5.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe wraz z przygotowaniem pedagogicznym
  • Znajomość języka angielskiego min. B1

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Szkolenia i rozwój zawodowy.
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w wielokulturowym zespole.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów/projektów.

Benefity

  • kawa / herbata

Nauczyciel języka hiszpańskiego, Wawelska 66/74, Ochota, Warszawa