Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel języka polskiego jako obcego

POLSKIKRAJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1 0006 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10

Mazowiecka 6/8

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • z zaangażowaniem realizowanie programu na wybranym poziomie kompetencji językowych słuchaczy szkoły

Nasze wymagania

  • native speaker

  • ukończone studia wyższe na kierunku nauczyciela języka polskiego

  • pasja i zaangażowanie w pracy z obcokrajowcami

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • inicjatywa bardzo duża komunikatywność

  • gotowość do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • znajomość języka rosyjskiego miłe widziane.

To oferujemy

  • prace w miłym kreatywnym zespole

  • wsparcie merytoryczne, duża autonomia pracy, dobre zaplecze dydaktyczne oraz przyjazne atmosfera pracy

  • elastyczny grafik pracy, dopasowany do twoich potrzeb

  • możliwość własnego rozwoju

Praca dla pasjonatów!

Szkoła prywatna Polskikraj poszukuje nauczycieli języka polskiego!

Jeśli jesteś nauczycielem języka polskiego jako obcego, ciekawią cię kontakt międzynarodowy i rozszerzenie własnej wiedzy o obcych kulturach i promować kulturę własnego kraju, zapraszamy do nas!

Szkoła Języka Polskiego dla Obcokrajowców Polskikraj Sp. z o.o. prowadzi działalność od 2016 roku. Mamy filię szkoły w Warszawie, we Wrocławiu, w Poznaniu oraz w Krakowie. Szkoła Polskikraj proponuje wymagającym, dorosłym osobom zajęcia grupowe i zajęcia indywidualne. Oferuje kursy ogólne oraz przygotowujące do certyfikatów, jak i specjalistyczne (biznesowe, medyczne, etc.).

Przewiń do profilu firmy