Nauczyciel języka polskiego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.11.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 20.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szkoła Podstawowa im. Samuela Bogumiła Lindego na Ursynowie poszukuje
    Nauczyciela języka polskiego
    (pół etatu)

    Obowiązki:

    • Prowadzenie zajęć z języka polskiego w wymiarze 1/2 etatu zgodnie ze standardami Szkoły
    • Ponoszenie odpowiedzialności za jakość i wyniki tej pracy
    • Planowanie własnego rozwoju zawodowego, systematyczne podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych, aktywne uczestnictwo w różnych formach doskonalenia zawodowego
    • Utrzymywanie relacji z rodzicami
    • Ścisła współpraca z dyrekcją
    • Czynny udział w pracy Rady Pedagogicznej oraz w działalności Szkoły

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe uprawniające do nauczania języka polskiego w szkole podstawowej
    • Znajomość metod aktywizujących i pedagogiki planu daltońskiego
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Wysoka kultura osobista
    • Aktywność, kreatywność
    • Odpowiedzialność, zaangażowanie
    • Wysokie umiejętności interpersonalne
    • Gotowość do ciągłego samodoskonalenia się

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej placówce oświatowej
    • Pracę na 1/2 etatu
    • Wsparcie merytoryczne doświadczonego dyrektora pedagogicznego
    • Możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
    • Udział w szkoleniach
    • Przyjazną i miłą atmosferę w pracy
    • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
    • Praca możliwa od zaraz

    Zapraszamy do aplikowania!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.