Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EduGO z siedzibą w: Wólczańska 125 90-521 Łódź), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel/-ka matematyki w Minecraft

EduGO P.S.A.

  • Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno

  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 18 gru 2021
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Znajdź pracę w prekursorskim sektorze edukacji, jakim są pozalekcyjne zajęcia z matematyki online dla dzieci i młodzieży!

Jeśli lubisz pracę z dziećmi, masz doświadczenie w prowadzeniu zajęć, warsztatów, korepetycji lub animacji, a do tego w wolnych chwilach grasz w Minecrafta i namiętnie kopiesz diaxy — to oferta właśnie dla Ciebie! ;)

Poszukujemy kreatywnej i pozytywnie zakręconej osoby, która rozpocznie z nami współpracę od połowy sierpnia i poprowadzi nasze kursy z matematyki w Minecraft w formie online podczas nadchodzącego roku szkolnego.

Twoim najważniejszym zadaniem będzie przekazywanie wiedzy z zakresu matematyki naszym Uczniom, co wiąże się z koniecznością oceniania ich postępów w nauce na specjalnie udostępnionej do tego platformie. Jest to praca głównie z młodszymi dziećmi w ramach szkolnego programu nauczania.

Zapewnimy Ci wszystko, czego będziesz potrzebował/a na start: szkolenie wdrażające, materiały dydaktyczne i gotowy program kursu.

Zależy nam na długotrwałej i jak najlepszej dla obydwu stron współpracy, dlatego możesz liczyć z naszej strony na udział w wewnętrznych programach szkoleniowych dotyczących nauczania i pedagogiki oraz wsparcie merytoryczne twórcy programu zajęć podczas trwania całego kursu.

Nasze wymagania

Wymagania:

doskonała znajomośc Minecraft: Java Edition

umiejętności obsługi komputera oraz pakietów biurowych

gamerskiej pasji ;)

komunikatywność i pozytywne podejście do dzieci

doświadczenie w pracy z dziećmi (prowadzenie korepetycji, warsztatów, animacji, zbiórek harcerskich — to wszystko się liczy)

dyspozycyjność pomiędzy 14:00 a 20:50 (nasze podstawowe godziny lekcyjne)

dostępność minimum 15h tygodniowo od poniedziałku do piątku (dla chętnych możliwość pracy także w soboty)

To oferujemy

Oferujemy:

w pełni zdalną, ciekawą pracę

zdobycie doświadczenia w branży, która dopiero wkracza na polski rynek

szkolenia wewnętrzne prowadzone przez ekspertów w swoich dziedzinach (m.in. z zakresu nauczania i pedagogiki)

jasną ścieżkę awansu i możliwość przebranżowienia się w ramach struktury firmy

elementy gamifikacji w codziennej pracy :)

umowę zlecenie (forma pracy na start)

wynagrodzenie 2500 - 5000 PLN brutto, w zależności od wypracowanych godzin (nasz pełny etat to 100-120h miesięcznie),