Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel - Korepetytor przedmiotów humanistycznych

KOREPETYCJE ONLINE 24 MAGDALENA KACZWIŃSKA

50,0070,00 brutto / godz.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 06 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy doświadczonych nauczycieli historii, WOSu, języka polskiego - korepetytorów.

  • Praca polega na udzielaniu korepetycji uczniom szkoły podstawowej, liceum i przygotowaniu ich do egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego.

  • Korepetycje odbywają się indywidualnie lub w małych grupach. Pracujemy zarówno online (komunikujemy się za pomocą Skype’a), jak i stacjonarnie.

Nasze wymagania

  • Szukamy NAUCZYCIELI pracujących w LICEUM , uczelni wyższej, technikum i szkole podstawowej, osób udzielających korepetycji

  • Wymagana biegła obsługa komputera i bardzo dobry dostęp do Internetu,

  • Stałej dyspozycyjności w tygodniu od 1 października 2021 do czerwca 2022

  • Dyspozycyjność w weekendy - sobota oraz niedziela będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę zdalną,

  • pracę stacjonarną

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość łączenia pracy z innym zajęciem,

  • pracę w profesjonalnej firmy,

  • atrakcyjne zarobki.

O nas

Jesteśmy dyplomowanymi nauczycielami i egzaminatorami CKE z pasją i pomagamy uczniom w przygotowaniach do egzaminów oraz w mierzeniu się z codziennymi problemami w nauce. Pracujemy online, udzielając lekcji na żywo, i stacjonarnie w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Rzeszowie i Katowicach.

Wiemy, jak ważne jest poszerzanie wiedzy nie tylko uczniów, ale również nauczycieli, dlatego dbamy o własne szkolenia i nieustannie podnosimy kompetencje, żeby jak najlepiej dostosowywać się do wymagań egzaminacyjnych i potrzeb naszych uczniów.

Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego.

Wybrani kandydaci otrzymają zadania praktyczne.