Logo Pracuj.pl

Nauczyciel - Korepetytor przedmiotów ścisłych

KOREPETYCJE ONLINE 24 MAGDALENA KACZWIŃSKAO firmie

50,00–60,00
brutto / godz.
  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 20
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy doświadczonych nauczycieli matematyki, fizyki, biologii oraz chemii - korepetytorów.
  • Praca polega na udzielaniu korepetycji uczniom szkoły podstawowej, liceum i przygotowaniu ich do egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego.
  • Korepetycje odbywają się indywidualnie lub w małych grupach. Pracujemy zarówno online (komunikujemy się za pomocą Skype’a), jak i stacjonarnie.

Nasze wymagania

  • Szukamy NAUCZYCIELI pracujących w LICEUM , uczelni wyższej, technikum i szkole podstawowej, osób udzielających korepetycji
  • Wymagana biegła obsługa komputera i bardzo dobry dostęp do Internetu,
  • Stałej dyspozycyjności w tygodniu od 1.01. 2022 do czerwca 20223.
  • Dyspozycyjność w weekendy - sobota oraz niedziela będzie dodatkowym atutem.
  • Posiadanie uprawnień EGZAMINATORA będzie dodatkowym atut

To oferujemy

  • pracę zdalną,
  • pracę stacjonarną,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość łączenia pracy z innym zajęciem,
  • pracę w profesjonalnej firmy,
  • atrakcyjne zarobki,
  • Właścicielka nie ma zamiaru wprowadzać w swojej firmie żadnej segregacji sanitarnej oraz sprawdzania danych wrażliwych jakim jest potwierdzenie szczepienia.

O nas

Jesteśmy dyplomowanymi nauczycielami i egzaminatorami CKE z pasją i pomagamy uczniom w przygotowaniach do egzaminów oraz w mierzeniu się z codziennymi problemami w nauce. Pracujemy online, udzielając lekcji na żywo, i stacjonarnie w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Rzeszowie i Katowicach.

Wiemy, jak ważne jest poszerzanie wiedzy nie tylko uczniów, ale również nauczycieli, dlatego dbamy o własne szkolenia i nieustannie podnosimy kompetencje, żeby jak najlepiej dostosowywać się do wymagań egzaminacyjnych i potrzeb naszych uczniów.

Prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego.

Wybrani kandydaci otrzymają zadania praktyczne.

Nauczyciel - Korepetytor przedmiotów ścisłych, Zielona Góra