Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel - Korepetytor w Prywatnej Szkole Matematyki - Centrum Nauki LIMES

CNL sp. z o.o.

5 00010 000 brutto / mies.
  • Głogów

    Głogów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w odrabianiu lekcji

  • przygotowywanie do sprawdzianów

  • przygotowywanie do egzaminu ósmoklasisty i/lub do matury

  • prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych

  • prowadzenie kursów 8-klasisty i/lub maturalnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (w tym licencjat) lub rozpoczęte studia na uczelni technicznej w dowolnym kierunku, bądź na uniwersytecie w kierunku matematyka, fizyka, chemia itp.

  • dyspozycyjność

  • pogodne usposobienie

  • chęci do pracy

  • Dodatkowy atut: doświadczenie w udzielaniu korepetycji

  • Dodatkowy atut: doświadczenie w pracy w szkole

To oferujemy

  • minimum miesięczne i w pełni płatne szkolenie (wszystkiego Cię nauczymy)

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przyjazną atmosferę w zgranym, wspierającym się zespole

  • możliwość szybkiego awansu od korepetytora do managera regionalnego

  • atrakcyjne, stałe wynagrodzenie, premie miesięczne i okolicznościowe

  • stałą wypłatę niezależną od odwoływanych zajęć przez uczniów

O nas

Centrum Nauki Limes to prężnie rozwijająca się, prywatna szkoła matematyki. Proponujemy uczniom nowatorski sposób na naukę matematyki. Organizujemy zajęcia pozalekcyjne w kilkuosobowych grupach, kursy maturalne, kurs 8-klasisty, wakacyjne kursy powtórkowe, zajęcia dla najmłodszych oraz korepetycje indywidualne.

W związku z dynamicznym rozwojem marki poszukujemy do współpracy nauczycielek matematyki dla dzieci ze szkół podstawowych oraz dla młodzieży ze szkół średnich. Praca od poniedziałku do piątku lub w weekendy. Proponujemy elastyczny grafik, dostosowany do możliwości korepetytora. Możesz dla nas pracować na dowolną część etatu. Stawka za przepracowaną godzinę waha się od 30 do nawet 100 zł.

Jeśli spełniasz nasze wymagania wyślij CV wraz z krótką informacją o sobie oraz koniecznie podaj nazwę miejscowości, w której chcesz pracować, a na pewno już wkrótce spotkamy się na rozmowie o pracę.

Zajrzyj na: www.cnlimes.pl