Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel - Lektor Języka Angielskiego

Helen Doron English PolskaO firmie

  • Elbląg, Iława

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nauczanie języka angielskiego metodą Helen Doron English (praca od września 2021).

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego (rekrutacja w języku angielskim).

  • Świetny kontakt z dziećmi i młodzieżą.

  • Praca zgodnie z metodą nauczania Helen Doron English.

  • Gotowość do współtworzenia zgranego zespołu lektorów.

  • Kreatywność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Zostaniesz Certyfikowanym Nauczycielem Helen Doron English i dołączysz do najlepszych nauczycieli na świecie.

  • Certyfikat na nauczanie metodą Helen Doron English otworzy Ci drzwi do kariery w 38 krajach, wszędzie tam, gdzie działa szkoła HDE.

  • Wielopoziomowe szkolenie metodyczne nauczy Cię nieszablonowej, kreatywnej pracy z dziećmi i młodzieżą.

  • Co roku będziemy Cię zapraszać na regionalne konferencje nauczycielskie, kursy doszkalające, webinary w ramach Akademii Helen Doron English, które nie tylko podniosą twoje umiejętności twarde i miękkie, ale umożliwią też wymianę doświadczeń i inspiracji z lektorami ze szkół z całego regionu.

  • Przekażemy Ci dostęp do najnowocześniejszych na rynku pomocy multimedialnych (autorskie aplikacje, podręczniki z rzeczywistością rozszerzoną, nasze anglojęzyczne radio Teez Buzz).

  • Gotowe scenariusze lekcji i pomoce dydaktyczne do wszystkich poziomów pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu na przygotowanie lekcji.

  • Będziesz dobrze zarabiać i otrzymywać wynagrodzenie na czas.

  • Sam zdecydujesz ile dni w tygodniu będziesz pracować.

  • Możesz liczyć na atmosferę współpracy i szacunku.

  • Z bogatym doświadczeniem w pracy lektora Helen Doron masz szansę otworzyć własną renomowaną szkołę Helen Doron English wszędzie tam, gdzie nie ma jeszcze Centrum Helen Doron.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Helen Doron English Polska

Dołącz do Helen Doron English - wiodącej marki edukacyjnej na świecie z 35-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Efekty nauki dzieci i młodzieży są wynikiem wyjątkowej i sprawdzonej metody, pionierskich materiałów edukacyjnych oraz innowacyjnych kursów.

www.helendoron.pl

Poznaj historie naszych nauczycieli.

Przewiń do profilu firmy

Aby stać się członkiem naszego Zespołu Lektorów:

  • Porozmawiaj z nami po angielsku i przygotuj lekcję próbną.

  • Przekonaj nas, że lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą.

  • Pochwal się dotychczasowymi osiągnięciami.

  • Uśmiechnij się, gdyż Twoje pogodne nastawienie jest niezbędne.

  • Ukończ szkolenie metodyczne uprawniające do nauczania metodą Helen Doron English.

  • Podpisz umowę i kreuj z nami pozytywną zmianę w sposobie edukacji dzieci i młodzieży.