Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel - Lektor Języka Angielskiego

Helen Doron English Kielno

60,00100,00 brutto / godz.
  • Kielno (pow. wejherowski)

    Kielno (pow. wejherowski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy lektor języka angielskiego w szkole dla dzieci i młodzieży Helen Doron English Kielno.

  • Twoim zadaniem będzie uczenie języka angielskiego metodą Helen Doron, w międzynarodowej sieci szkół języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, w której pokazujemy, że zawód edukatora potrafi być sposobem na życie.

  • U nas nie ma języka obcego. Jest drugi, naturalny język.

Nasze wymagania

  • Twój angielski jest płynny w mowie i piśmie, lubisz pracę z dziećmi, bliskie Ci są idee „Budzącej się szkoły i „Myślenia Krytycznego” w edukacji?

  • Poznaj nas: helendoron.pl

  • wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres: [email protected] (zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami).

  • Co się stanie po wysłaniu Twojego zgłoszenia?

  • Rozmowa telefoniczna/on-line z dyrektorem szkoły,

  • rozmowa z Teacher Trainer’em po angielsku,

  • jeśli po rozmowie obie strony będą zainteresowane, w kolejnym etapie poprosimy Ciebie o przeprowadzenie fragmentu lekcji na zadany wcześniej temat,

  • podpisanie umowy,

  • szkolenie Teachers Training Course.

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy (w godzinach popołudniowych),

  • bezpłatne szkolenie Teachers Traing Course, dające międzynarodowe uprawnienia nauczycielskie,

  • pomoce edukacyjne do każdego poziomu nauczania,

  • coroczne konferencje metodyczne.

O nas

Jak uczymy języka angielskiego?

SKUTECZNIE, Z PASJĄ, NA PODSTAWIE WIEDZY I DOŚWIADCZENIA.

Jak się uczą dzieci?

Poprzez zabawę z radością i łatwością.

Dzieci w każdym wieku.

Uczymy dzieci od 3. miesiąca do 19. roku życia, dostosowując kursy do ich poziomów językowego i rozwoju emocjonalnego. Sprawiamy, że nauka jest prosta.

Eksperci w nauczaniu.

Nasi nauczyciele to wysoce wykwalifikowanymi specjaliści w nauczaniu metodą Helen Doron oraz najlepsi lektorzy w branży. Wspierają proces uczenia się dziecka na każdym etapie rozwoju, zachęcając go do pełnego rozwijania swoich możliwości. Zaangażowanie, kreatywność i pasja naszych nauczycieli sprawiają, że dzieci odnajdują prawdziwą przyjemność w przyswajaniu języka.

Dlaczego nasza metoda działa?

… ponieważ opiera się na głębokim zrozumieniu procesu w jaki sposób dzieci się uczą i czego potrzebują, aby rozwinąć swój potencjał. Nasze stymulujące i efektywne zajęcia są uzupełniane przez innowacyjne gry i aplikacje, odpowiadając tym samym na potrzeby dzisiejszych dzieci, które znają technologię i lubią jej używać. Umożliwiamy im w ten sposób kontynuację nauki w domu, we własnym tempie i w sposób jak najbardziej sprzyjający zapamiętywaniu.