Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel/lektor języka angielskiego w klasach 1-3

Turkusowa Wieża Autorska Szkoła PodstawowaO firmie

Turkusowa Wieża Autorska Szkoła Podstawowa

Zbigniewa Romaszewskiego 23

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • uczenie języka angielskiego zgodnie z samodzielnie przygotowanym scenariuszem

  • stosowanie nowoczesnych metod nauczania z użyciem multimediów

  • umiejętność dostosowania metod pracy do potrzeb poszczególnych grup dzieci

Nasze wymagania

  • bliskie jest Ci pojęcie komunikacji bez przemocy - “język serca” (NVC)

  • podmiotowość w traktowaniu dzieci

  • umiejętność prowadzenia zajęć w kreatywny sposób

  • energia do działania, tworzenia i realizowania się w obszarze pracy z dziećmi

  • doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym

  • umiejętność zarządzania grupą dzieci

To oferujemy

  • przestrzeń do realizowania się w zawodzie nauczyciela

  • turkusowy system pracy w kadrze (wygoogluj co to oznacza a zachwycisz się!)

  • przyjaznych i uśmiechniętych współpracowników

  • komfortowe miejsce do pracy - nasza przestrzeń jest przytulna i funkcjonalna

  • dogodna lokalizacja - blisko metra Słodowiec

  • umowę zlecenie

Turkusowa Wieża jest innowacyjnym miejscem na mapie alternatywnych szkół w Polsce.

Uczniowie mają możliwość wyboru zajęć, w których chcą wziąć udział, ale również obowiązek uczestniczenia w zajęciach rozwijających podstawowe kompetencje np. językowe. Mentorzy i nauczyciele mają za zadanie prowadzić i wspierać dzieci, a wszystko zaczyna się od relacji, na którą kładziemy szczególny nacisk. Uczymy odpowiedzialności - to nasze hasło przewodnie.

Przewiń do profilu firmy

Właśnie teraz masz szansę dołączyć do pełnego energii, optymizmu i kreatywności zespołu w roli nauczyciela angielskiego.

Osobę na tym stanowisku zatrudnimy:

- od września 2021

- na 4h dziennie, 3 dni w tygodniu