Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel matematyki do prowadzenia zajęć online

Foster High sp. z o.o.

4 700 brutto / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Foster High – Szkoła Dobrych Korepetycji poszukuje chętnych na stanowisko nauczyciela matematyki do prowadzenia zajęć online.

Nasze wymagania

  • znajomość matematyki na poziomie rozszerzonym szkoły średniej

  • wysoka kultura osobista

  • pozytywne nastawienie

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi

To oferujemy

  • wynagrodzenie w wysokości 4700 zł brutto przy 30 godzinach pracy w tygodniu

  • gwarantowaną podwyżkę wynagrodzenia po roku współpracy

  • pracę w dowolnym wymiarze godzinowym od 20 godz. tygodniowo po pełen etat

  • elastyczne godziny pracy dopasowane do Twojego grafiku

  • możliwość pracy w weekendy

  • możliwość pracy zdalnej lub stacjonarnej w jednym z naszych biur w Warszawie, Krakowie lub Lublinie

  • dostęp do materiałów do prowadzenia zajęć, w tym naszych autorskich podręczników

  • szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje

  • wsparcie doświadczonych korepetytorów pracujących w naszej szkole

  • tablet graficzny do prowadzenia zajęć online

  • premie uznaniowe

  • spotkania i wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Foster High – Szkoła Dobrych Korepetycji to firma oferująca kursy maturalne i korepetycje na wszystkich poziomach nauczania w programie polskim oraz międzynarodowym (IB). Aktualnie prowadzimy biura w centrum Warszawy, Lublina, Krakowa. Lekcje odbywają się stacjonarnie w biurach oraz online. Firma powstała we wrześniu 2016 roku i aktualnie zatrudnia kilkadziesiąt osób oraz uczy tygodniowo kilkuset uczniów.

Naszym długoterminowym celem jest mieć realny wpływ na jakość polskiej edukacji, a realizujemy to dzięki jakościowemu nauczaniu w całkowicie innych warunkach niż ma to miejsce w szkołach - przy muzyce, zdrowych przekąskach i napojach oraz luźnej atmosferze.

Jeśli podoba Ci się wizja szkoły, do której chodzi się bez przymusu, lekcję są prowadzone na pełnym luzie, a program jest dopasowywany do ucznia, to świetnie się składa, ponieważ poszukujemy osoby, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu na stanowisku: Nauczyciel matematyki do prowadzenia zajęć online.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i opisanie swojego dotychczasowego doświadczenia w nauczaniu matematyki.