Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel matematyki i fizyki

Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole SOKRATES

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych zgodnie z programem nauczania z matematyki i fizyki

  • prowadzenie dokumentacji związanej z pracą szkoły

  • aktywny udział w życiu szkoły

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe z zakresu matematyki i fizyki

  • posiadane przygotowanie pedagogiczne

  • zaangażowanie oraz życzliwe nastawienie do uczniów

  • sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  • mile widziane doświadczenie zawodowe

To oferujemy

  • umowa o pracę, pełny etat

  • miła atmosfera, wsparcie doświadczonych pedagogów

  • niezbędne narzędzia i środki do pracy

  • praca od luty/marzec 2022 r. lub wrzesień 2022 r.