Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel Mechanik

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGOO firmie

  • Strzegomska 49A, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO

Strzegomska 49A

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Centrum Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku nauczyciel praktycznej nauki zawodu w branży mechanicznej.

Realizacja zajęć obejmuje zajęcia praktycznej nauki zawodu oraz zajęcia w pracowniach specjalistycznych uzupełniające kształcenie teoretyczne w zawodach: technik mechanik, technik mechatronik, mechatronik, operator obrabiarek skrawających, mechanik monter maszyn i urządzeń, ślusarz.

Realizacja zajęć z zakresu:

o obróbki skrawaniem – obróbka maszynowa,

o obróbki ręcznej/montaż, demontaż maszyn i urządzeń,

o stosowania technologii i konstrukcji mechanicznych.

Nasze wymagania

Dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku zgodnym z nauczanymi zajęciami,

lub

Dyplom ukończenia studiów inżynierskich na kierunku zgodnym z nauczanymi zajęciami,

lub

Świadectwo dojrzałości i dokument potwierdzający kwalifikacje zawodowe, a także co najmniej dwuletni staż pracy w zawodzie.

A także

Przygotowanie pedagogiczne (ukończone studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny),

ale

Możliwe zatrudnienie bez kwalifikacji pedagogicznych i uzupełnienie ich po zatrudnieniu.

To oferujemy

  • Pracę z małymi grupami uczniowskimi (do 8 osób),

  • Zajęcia w blokach 3 do 6 godzin lekcyjnych,

  • Pracę w dobrze wyposażonych pracowniach,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez udział w różnych formach doskonalenia,

  • Wsparcie w realizacji awansu zawodowego,

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy, sprzyjająca zdobywaniu dodatkowych kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów