Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel na kierunek Opiekun Medyczny

Policealna Szkoła Zawodowa Centrum Nauki Biznesu i Administracji

40,0045,00 brutto / godz.
  • Fabryczna 10, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Fabryczna 10

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenia zajęć dydaktycznych oraz praktycznych

  • Realizacja programu nauczania

  • Prawidłowe prowadzenie dokumentacji pedagogicznej przedmiotu

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyszcze kierunkowe

  • Kwalifikacji uprawniających do nauczania danego przedmiotu

  • Przygotowanie pedagogicznenie nie wymagamy

  • Doświadczenie w branży

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecienia

  • Długoterminową współpracę w stabilnej firmie

  • Prace w miłej atmosferze

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji

  • Możliwość rozwoju

  • Nowoczesne sale do nauki praktycznej

O nas

Policealna Szkoła Zawodowa Centrum Nauki Biznesu i Administracji powstała w 2017 roku. Celem szkoły jest kształcenie wysokiej klasy specjalistów z dziedziny kosmetyki, masażu, bezpieczeństwa i higieny pracy, administracji i opiekuna medycznego. Wykładowcami w szkole są inspektorzy prowadzący firmy z zakresu bhp, kosmetolodzy, fizjoterapeuci, lekarze, pielęgniarki, pracownicy administracji publicznej z kierowniczych stanowisk. Szkoła przykłada także uwagę do komfortu kształcenia. Nieustannie co rok inwestujemy w nowoczesne sprzęty oraz przystosowujemy i ulepszamy sale do różnych kierunków nauki.