Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel / Nauczycielka języka angielskiego

EDUN KOREPETYCJE sp. z o.o. - THE SWAN SCHOOL SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa zlecenie
4 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Nowogrodzka 56

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

The Swan School poszukuje elastycznej osoby do współpracy w zakresie prowadzenia zajęć z języka angielskiego. Zajęcia w trybie one on one tutoring, uczniowie licealni. Kierujemy się szczerością, nastawieniem na rozwiązywanie problemów a nie skupianiem się na nich, oraz świetną atmosferą. Nie musisz mieć przygotowania pedagogicznego, bo dzięki swojemu zaangażowaniu możesz wiele wypracować z nami.

Dołącz do naszego otwartego teamu jeśli:

- nauczenie jest Twoją pasją i potrafisz inspirować nią innych ludzi;

- jesteś osobą dokładną i cenisz sobie dobrą organizację pracy;

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

  • kreatywność i pasja związana z nauczaniem

To oferujemy

  • atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie,

  • stałe godziny pracy

  • szkolenia dla nauczyciela w zakresie metodyki prowadzenia zajęć

  • możliwość wprowadzania w życie własnych pomysłów