Oferta pracy

Nauczyciel-Oligofrenopedagog

Fundacja JiM

  • Tatrzańska 105, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Tatrzańska 105

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna praca edukacyjna i terapeutyczna z dzieckiem z autyzmem i innymi neurotrudnościami

  • Współpraca z innymi specjalistami biorącymi udział w terapii dziecka

  • Dokonywanie oceny poziomu funkcjonowania pacjenta w oparciu o wystandaryzowane narzędzia obowiązujące w Fundacji

  • Prowadzenie dokumentacji procesu terapeutycznego zgodnie z przepisami prawa oraz obowiązującymi procedurami wewnątrzorganizacyjnymi

  • Realizowanie zadań wynikających z Programu Współpracy z Rodzicami/Opiekunami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu oligofrenopedagogiki lub z zakresu pedagogiki specjalnej

  • Przygotowanie pedagogiczne

  • Umiejętność tworzenia pozytywnych relacji z podopiecznymi i z rodzicami

  • Inicjatywa i angażowanie się w wykonywaną pracę

  • Umiejętność pracy w sposób systematyczny i z myślą o celu

  • Otwartość na zdobywanie wiedzy i rozwój kompetencji

  • Umiejętność pracy w zespole i tworzenie atmosfery współpracy

  • Aktualna książeczka Sanepidu oraz zaświadczenie o niekaralności

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami w tym z dziećmi z autyzmem

  • Szkolenia z zakresu Stosowanej Analizy Zachowania

To oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wspieranie w rozwoju zawodowym i osobistym

  • Jasne i przejrzyste ścieżki kariery

  • Możliwość rozwoju i realizacji szczytnej misji organizacji JiM

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

Fundacja JiM tworzy lepszy świat dla osób z autyzmem. Świat, w którym każda osoba ze spektrum autyzmu może zrealizować swój potencjał. Fundacja m.in. prowadzi własne placówki diagnostyczne i edukacyjne: Klinikę JiM, Szkoły edukacyjno-terapeutyczne oraz Przedszkole terapeutyczne dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz innymi niepełnosprawnościami. Fundacja zatrudnia ponad 130 osób. Posiada zdywersyfikowane źródła finansowania. Poszukujemy pracowników chcących na swoim stanowisku realizować misję Fundacji i pracować zgodnie z naszymi Wartościami, do których zaliczamy odwagę w podejmowaniu wyzwań, odpowiedzialność i poszanowanie różnorodności.

Przewiń do profilu firmy