Oferta pracy

Nauczyciel - Pedagog dla młodzieży

Mosaic Ass.O firmie

6 000‐7 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Mosaic jest stowarzyszeniem zajmującym się młodzieżą w trudnej sytuacji życiowej. Jest to młodzież w wieku od 12 do 18 lat. Zajmujemy się tym od 25 lat i jest to praca bardzo wdzięczna. Młodzież po latach wraca do nas i już jako dorośli chętnie nas odwiedzają. Nie jest to projekt duży mamy około 10 młodych osób do opieki. Pracujemy głównie z młodzieżą Niemiecką. Prowadzimy oddzielnie dziewczyny i chłopców, mamy też oddzielne prywatne szkoły. Młodzież otrzymuje u nas pomoc w wychowaniu, szkole, zajęcia sportowo-rekreacyjne i terapię. Okres pobytu z nami czy w naszych rodzinach trwa do 5 lat, ale może też być tylko parę miesięcy. Pracujemy według konceptu i planu którzy jest specjalnie ustalany dla indywidualnego przypadku.

Opis stanowiska:

Praca osoby jako opiekuna odbywa się w miejscu zamieszkania. Dlatego poszukujemy osób, które mieszkają, same lub z rodziną, w spokojnym, odosobnionym miejscu i mają gospodarstwo czy rękodzielnictwo. Mile widziane jest posiadanie koni czy innych zwierząt. Ważne jest zadbanie o  rozwój młodego człowieka w codziennym życiu. Cały dzień powinien być dobrze zaplanowany z miejscem na obowiązki, zajęcia sportowe i naukę. My chętnie odwiedzamy podopiecznych naszego stowarzyszenia regularnie i prowadzone są rozmowy ze specjalistami w odstępach czasowych. Mamy ciągły kontakt i chętnie prowadzimy sprawy wspólnie. Superwizja jest też konieczna.

Wymagania:

Pracownik powinien mieć wykształcenie pedagogiczne albo podobne, znać podstawy języka niemieckiego, znać ewentualnie język angielski. Młodzież bardzo szybko uczy się polskiego. Wymagany jest też samochód i prawo jazdy. Oddzielny pokój i jak jest możliwość też łazienka dla osoby będącej pod opieką. W miejscu zamieszkania powinno być czysto i zadbanie.

Szczególnie mile widziani kandydaci, którzy prowadzą działalność związaną z agroturystyką.

Oferujemy:

  • Pracę na podstawie umowy B2B, są prowadzone szkolenia czy wymagane kursy.
  • Dodatkowe szkolenia w Hiszpanii ( pobyt w Hiszpanii).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy