Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel plastyki

STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH I AUTYSTYCZNYCH "PIĘKNY UMYSŁ"

Polskiego Czerwonego Krzyża 11

Tysiąclecie

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

Praca na stanowisku nauczyciela plastyki i techniki w szkole o profilu terapeutycznym.

Prowadzenie zajęć z plastyki i techniki, arteterapii z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Nasze wymagania

Poszukujemy osób zaangażowanych, chętnych do rozwijania swoich zawodowych kompetencji w obszarze pedagogiki specjalnej, pracy z dziećmi z autyzmem i z niepełnosprawnościami.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, pracę ambitną, dającą satysfakcję.

  • Oferujemy pracę w niewielkich oddziałach z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.