Oferta pracy

Nauczyciel Programowania dla Dzieci i Młodzieży

KIDS CODER LAB sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

KIDS CODER LAB sp. z o.o.

Prymasa Augusta Hlonda 10/U9

Warszawa

Kids Coder Lab to prywatna szkoła programowania dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Jesteśmy niepubliczną placówką oświatowo-wychowawczą wpisaną do Rejestru szkół i placówek oświatowych Ministerstwa Edukacji pod numerem 271701 oraz Partnerem Microsoft w usługach i szkoleniach edukacyjnych.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
Nauczyciel Programowania
dla Dzieci i Młodzieży

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie zajęć z programowania dla dzieci w zakresie szkoły podstawowej oraz średniej;
  • wymiar godzin – w roku szkolnym 2020/2021 – praca dodatkowa, kilka godzin w tygodniu, ale z myślą o rozwoju współpracy w kierunku stałej współpracy w roku szkolnym 2021/2022
  • rodzaj pracy – stacjonarna praca z dziećmi w szkołach (Warszawa) oraz prowadzenie kursów zdalnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku technicznym lub doświadczenie zawodowe w szeroko rozumianym IT
  • doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą lub w przypadku braku doświadczenie chęć do rozwoju w tym kierunku oraz pozyskania we współpracy z Kids Coder Lab odpowiednich kwalifikacji w tym zakresie
  • chęć do rozwoju zawodowego, uczenia się nowych rzeczy
  • otwartość na nowe pomysły i chęć do pracy w zespole
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dostępność czasowa do prowadzenia zajęć w co najmniej 3 popołudnia w tygodniu (od poniedziałku do piątku)

Oferujemy:

  • praca w zgranym, kameralnym zespole pasjonatów nauki programowania dla dzieci
  • materiały dydaktyczne do prowadzenia zajęć wraz z wsparciem zespołu w zakresie szkoleń
  • umowa zlecenie lub B2B
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy