Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Nauczyciel Programowania dla Dzieci i Młodzieży

KIDS CODER LAB sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć z programowania dla dzieci w zakresie szkoły podstawowej oraz średniej;

  • wymiar godzin – w roku szkolnym 2021/2022 – praca dodatkowa, kilka godzin w tygodniu, ale z myślą o rozwoju współpracy w kierunku stałej współpracy w roku szkolnym 2021/2022

  • rodzaj pracy – stacjonarna praca z dziećmi w szkołach (Warszawa)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku technicznym lub doświadczenie zawodowe w szeroko rozumianym IT

  • doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą lub w przypadku braku doświadczenia chęć do rozwoju w tym kierunku oraz pozyskania we współpracy z Kids Coder Lab odpowiednich kwalifikacji w tym zakresie

  • chęć do rozwoju zawodowego, uczenia się nowych rzeczy

  • otwartość na nowe pomysły i chęć do pracy w zespole

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego

  • dostępność przynajmniej jedno popołudnie w tygodniu od godz. 14.00 w górę (najchętniej kilka dni w tygodniu)

To oferujemy

  • praca w zgranym, kameralnym zespole pasjonatów nauki programowania dla dzieci

  • materiały dydaktyczne do prowadzenia zajęć wraz z wsparciem zespołu w zakresie szkoleń

  • umowa zlecenie lub B2B

  • praca od 01.09.2021 lub wcześniej – w wakacje w ramach zajęć na półkoloniach

O nas

Kids Coder Lab to prywatna szkoła programowania dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Jesteśmy niepubliczną placówką oświatowo-wychowawczą wpisaną do Rejestru szkół i placówek oświatowych Ministerstwa Edukacji pod numerem 271701 oraz Partnerem Microsoft w usługach i szkoleniach edukacyjnych.